Soita 020 7694 340

*pakolliset kentät

PALVELUNUMERO 24/7

020 7694 340


KYTKENTÄKUIDUT


Varastoimme runsaasti kytkentäkuituja eri liitin- ja kuituyhdistelmillä. Varastotuotteiden lisäksi toimitamme erilaiset tilauskaapelit asiakkaan tarpeen mukaan. Mikäli vakiovalikoimistamme ei sopivaa löydy teemme sen teille.

- simplex ja duplex kytkentäkuidut
- SM (G.652D ja G.657), OM1, OM3 ja OM4
- SC, LC, FC, ST, MTRJ, MPO/MTP liittimillä
- UPC ja APC hionnat
- Varastopituudet 1-25 m, tilauksesta kaikki pituudet saatavilla

Alla muutamia esimerkkejä Simplex ja Duplex kytkentäkuiduista. Hinnasto saatavana pyydettäessä - ota yhteyttä!



Tuotteet

Simplex kytkentäkuidut
Tuotekoodi Tuote Hinta € (alv 0)
OP01111010 SC - SC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01211010 SC - SC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!
OP01112010 SC - LC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01212010 SC - LC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!
OP01113010 SC - FC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01111310 SC/APC - SC/APC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01211310 SC/APC - SC/APC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!
OP01111110 SC/APC - SC/UPC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01211310 SC/APC - SC/UPC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!
OP01112110 SC/APC - LC/UPC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01212110 SC/APC - LC/UPC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!
OP02112210 SC/APC - LC/APC SM 2 m Kysy hintaa!
OP01212310 SC/APC - LC/APC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!
OP01122010 LC - LC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01222010 LC - LC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!
OP02123010 LC - FC SM 2 m Kysy hintaa!
OP01122310 LC/APC - LC/APC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01222310 LC/APC - LC/APC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!
OP01122110 LC/APC - LC/UPC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01222110 LC/APC - LC/UPC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!


SC-SC Duplex kytkentäkuidut
Tuotekoodi Tuote Hinta € (alv 0)
OP01511020 Duplex SC - SC MM 1 m Kysy hintaa!
OP01711020 Duplex SC - SC OM3 1 m Kysy hintaa!
OP01111020 Duplex SC - SC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01211020 Duplex SC - SC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!
OP01111320 Duplex SC/APC - SC/APC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01211320 Duplex SC/APC - SC/APC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!
OP01211120 Duplex SC/APC - SC/UPC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!
OP01111110 SC/APC - SC/UPC SM 1 m Kysy hintaa!


LC - LC Duplex kytkentäkuidut
Tuotekoodi Tuote Hinta € (alv 0)
OP01522020 Duplex LC - LC MM 1 m Kysy hintaa!
OP01722020 Duplex LC - LC OM3 1 m Kysy hintaa!
OP01122020 Duplex LC - LC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01222320 Duplex LC/APC - LC/APC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01222320 Duplex LC/APC - LC/APC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!
OP01222120 Duplex LC/APC - LC/UPC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!


SC - LC Duplex kytkentäkuidut
Tuotekoodi Tuote Hinta € (alv 0)
OP01512020 Duplex SC - LC MM 1 m Kysy hintaa!
OP01712020 Duplex SC - LC OM3 1 m Kysy hintaa!
OP01112020 Duplex SC - LC SM 1 m Kysy hintaa!
OP01212020 Duplex SC - LC SM G.657A 1 m Kysy hintaa!
OP02112320 Duplex SC/APC - LC/APC SM 2 m Kysy hintaa!


SC-LC-FC-ST Duplex kytkentäkuidut
Tuotekoodi Tuote Hinta € (alv 0)
OP02533020 Duplex FC - FC MM 2 m Kysy hintaa!
OP01544020 Duplex ST - ST MM 1 m Kysy hintaa!
OP02144020 Duplex ST - ST SM 2 m Kysy hintaa!
OP02513020 Duplex SC - FC MM 2 m Kysy hintaa!
OP01514020 Duplex SC - ST MM 1 m Kysy hintaa!
OP02114020 Duplex SC - ST SM 2 m Kysy hintaa!
OP02123020 Duplex LC - FC SM 2 m Kysy hintaa!
OP02523020 Duplex LC - FC MM 2 m Kysy hintaa!
OP01524020 Duplex LC - ST MM 1 m Kysy hintaa!
OP02724020 Duplex LC - ST OM3 2 m Kysy hintaa!


Tekniset tiedot

Technical parameters - connectors LC/PC


Technical parameters - connectors MTRJ


Geometrical parameters